Dachówka ceramiczna płaska Jacobi - Walther Stylist, Częstochowa


Cena do uzgodnienia

Nowocześni ludzie szukają nowoczesnych materiałów budowlanych aby zrealizować swoje osobiste poglądy na życie. Poszukiwane - znalezione! Nieskazitelna natura łączy się w nowym modelu dachówki z prostotą gładkiego dachu krytego dachówkami. Zupełnie nowy model dachówki Stylist® stwarza prostoliniowy rytm w dwóch kierunkach. Wygląd powierzchni dachu można swobodnie i pięknie kształtować także przez krycie z wzajemnym przesunięciem poszczególnych rzędów. Ten wyjątkowy model dachówki daje możliwość spełnienia marzeń inwestorów i projektantów.
Możecie Państwo wybierać w palecie kolorów zawierającej: czerwony naturalny, czerwonobrązowy, szlachetny łupek, szlachetna czerń, szlachetna szarość, brillanz nero i cottage, tak aby uzyskać najpiękniejszą powierzchnię Państwa dachu. Trwałość przez dziesięciolecia i wyjątkowe piękno są zawsze związane z Państwa wyborem.

Zużycie 12,1-12,8 sztuk dachówek na jeden m2.

Dane techniczne znajdziecie Państwo na stronie http://jacobi-walther.pl

Firma Jacobi Tonwerke GmbH osiągnęła najwyższą jakość ceramicznych wyrobów, dachówek i akcesorii w efekcie badań zjawisk jakim są spękania glazur i angob na czerepie ceramicznym dachówek.
Do dziś u dla wielu uznanych producentów dachówek angobowanych i glazurowanych jest to nierozwiązany problem. Problem ten po latach odczuwają klienci nie mający wpływu na zakupiony towar w postacie pojawiającej się pajęczyny spękań na powierzchni dachówki.
Firmie Jacobi Tonwerke GmbH udało się znaleźć rozwiązania dzięki któremu glazury i angoby nie pękają. Do dziś pozostaje tajemnicą skład powłok lakierniczych dzięki którym udało się osiągnąć ten doskonały rezultat.
Stało się to głównie dzięki wprowadzeniu specjalnego programu badawczego w firmie Jacobi Tonwerke GmbH przed laty.
Ideą Firmy Jacobi Tonwerke GmbH, było spełnienie założenia, by całkowicie wyeliminować spękania za zewnętrznej powierzchni produkowanej przez siebie dachówek.
Od lat firma Jacobi jest znana właśnie z najwyższej jakości swoich wyrobów ceramicznych na której pęknięcia włoskowate pęknięcia powłoki praktycznie nie występują.
Od niedawna klienci z Polski również mogą dokonać zakupów tej wyjątkowej dachówki za pośrednictwem naszej firmy.
Jeśli ma Pan zamiar kupić dachówkę ceramiczną z angobą szlachetną, lub glazurą to zakup produktów Jacobi jest najlepszym wyborem, gdyż poza najwyższą jakością wyrobów, oferta jest bardzo bogata pod względem przygotowanych na polski rynek modeli i kolorów. Sprawna logistyka pozwala obsłużyć inwestycje w Polsce bez uciążliwości dla klientów.

Zapytania prosimy wysyłać na adres mailowy : dachy@dachyrustykalne.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem (34)361-55-23.

Śląskie, Częstochowa
Walther
wg umowy
do 7 dni roboczych
100m2
25 lat pełenej gwarancji producenta
TAK
Niemcy
Jacobi Tonwerke GmbH | www.jacobi-walther.pl
 
 


Liczba wyświetleń strony: 20878