Dachówka mnich-mniszka Tognana


Cena do uzgodnienia

Dachówka mnich-mniszka Tognana - jest wierną reprodukcją dachówek mnich-mniszka stosowanych przez tysiące lat w najlepszych dzielnicach włoskich miast. Produkowane z wykorzystaniem przyjaznego dla środowiska naturalnego materiału i nowoczesnej technologii łączy cechy techniczne i funkcjonalne nowoczesnych dachówek z urokiem starych dachów.

Dachówki te ze względu na swą jakość jak i piękny czerwony najbardziej tradycyjny kolor gliny wykorzystywane są do renowacji zabytków.Do prac naprawczych i rekonstrukcyjnych z powodzeniem wykorzystywane są również dachówki pokryte warstwami naturalnych różnokolorowych glinek nadających powierzchniom dachówek chropowatą fakturę i upodabniające je do antycznych, ręcznie wykonanych dachówek dotkniętych upływem czasu.
Dachówki te również bardzo chętnie stosowane są przy budowie nowych budynków i rezydencji podkreślając wyjątkowość, wyrafinowanie projektów i zamiłowanie właścicieli do śródziemnomorskiej architektury.

Dachówka mnich-mniszka Tognana jest dostępna w kolorach: naturalnej czerwieni, oraz w kolorach rustykalnych.
Dachówka Tuscany Coppo Tognana jest oznaczona znakiem CE, spełnia parametry wymagane dla naszego klimatu (CE UNI EN 1304).
Certyfikaty CE znajdziecie Państwo na naszej stronie www.dachyrustykalne.pl.

Dane szczegółowe:

Długość:45 cm
Szerokość:13,8-17,3 cm
waga 1 sztuki:1,95 kg
ilość sztuk na m2:15
Ilość na palecie:288 sztuk
Zalecany kąt nachylenia dachu: 34º
Gwarancja: 10 lat
Kraj produkcji: Włochy
Elementy dodatkowe: systemowe akcesoria ceramiczne

Polska
dachyrustykalne.pl
10 lat
CE
Włochy
Tognana Industrie SpA
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1410