F.B.M. Dachówka Portugalka Deruta


Cena do uzgodnienia

FBM dachówka Portugalka
FBM, FORNACI BRIZIARELLI Marsciano, jednym z najważniejszych włoskich firm w branży budowlanej.
Dachówka portugalka FBM charakteryzuje się profilem o większej krzywiźnie niż standardowe dachówki dostępne na rynku. Wizerunek dachu, przy jej zastosowaniu, będzie zatem bardzo podobny do dachu, gdzie położono dachówkę typu mnich- mniszka przy doskonałej szczelności i funkcjonalności dachu oraz wysokiej mrozoodporności. Szeroka gama kolorów jaka jest dostępna z racji tego iż barwy uzyskiwane są z jednego procesu wypału, pozostanie niezmieniona przez lata. Dachówka portugalka doskonale harmonizuje się z otoczeniem i daje gwarancję niestandardowego wyglądu wszędzie tam, gdzie się je stosuje.
FBM zapewnia szereg ceramicznych systemowych akcesoriów dodatkowych: gąsiory, trójniki, czwórniki kalenicy i grzbietu, połaciowe dachówki wentylacyjne; dachówki szczytowe. Wielofunkcyjność i łatwość montażu elementów specjalnych oraz sprostanie wszelkim praktycznym wymaganiom, jakie pojawiają się podczas układania dachu daje możliwość szerokiego zastosowania i zaspokojenia potrzeb architektonicznych.

Dachówka portugalska FBM jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych: naturalnym czerwonym odcieniu oraz w kolorach rustykalnych . Więcej zdjeć i informacji na stronie http://dachyrustykalne.pl/dachowka/dachowka-portugalka-fbm-2/

Dane techniczne:

Długość – 42,5 cm
Szerokość –24,50 cm
Ciężar 1 sztuki – 3,20 kg
Zużycie na m2 – 13,2 szt.
Minimalne nachylenie dachu : 30 %

Polska
F.B.M. Fornaci Briziarelli Marsciano
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4075