FBM dachówka Holenderka


Cena do uzgodnienia

FBM dachówka Holenderka
FBM, FORNACI BRIZIARELLI Marsciano, jednym z najważniejszych włoskich firm w branży budowlanej. Firma FBM działa na rynku materiałów ceramicznych już od ponad wieku i zawsze jako producent była o krok dalej w rozwoju technologicznym niż konkurencja wychodząc naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku oraz w architekturze.
Dziś dzięki wiedzy, doświadczeniu i wykorzystywaniu najnowocześniejszych maszyn i piecy w Europie FBM wytwarza dachówki o najwyższej jakości.
Dachówka holenderka ze swoim falistym kształtem jest dachówką typową dla krajów Europy północnej. Charakterystyczny podwójny zamek pozwala na użycie dachówki holenderki na dachach o długich połaciach i mniejszych nachyleniu niż te które zalecane są dla innych modeli dachówek. Jest to doskonały rodzaj pokrycia dachowego do zastosowania w rejonach odsłoniętych i wietrznych.

FBM zapewnia szereg ceramicznych systemowych akcesorii dodatkowych: gąsiory, dwójnik, trójnik, czwórnik kalenicy i grzbietu, połaciowe dachówki wentylacyjne. Wielofunkcyjność i łatwość montażu elementów specjalnych oraz sprostanie wszelkim praktycznym wymaganiom, jakie pojawiają się podczas układania dachu daje możliwość szerokiego zastosowania i zaspokojenia potrzeb architektonicznych.

Dachówka holenderka FBM jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych: naturalnym czerwonym odcieniu :Rosso Liscia, Rosso rigata oraz w kolorze rustykalnym :
Antica Perugia.

Dane techniczne:

Długość – 42,50 cm
Szerokość – 25,50cm
Ciężar 1 sztuki – 3,20 kg
Zużycie na m2 – 13,2 szt.
Minimalne nachylenie dachu : 30 %

Polska
posiada certyfikaty zgodności z normą UNI 1304
Włochy
FBM, FORNACI BRIZIARELLI Marsciano
 
 


Liczba wyświetleń strony: 4503